22 Nisan 2020 Nikaragua Play Off Banko Maçlar

Ali Destero

22 Nisan 2020 Nikaragua Play Off Banko Maçları sizler için derledik

Diriangen FC – Juventus FC / 1 – 1.35


Maçlar tek maç üzerinden oynanıyor, galip gelen direk Managua’nın rakibi olacak. Diriangen ligi rakibinden daha önce bitirdiği maç onun sahasında oynanacak. . Apertura’da topladığı puandan daha fazlasını toplamayı başaran Diriangen, buna karşın bir basamak aşağıda, 3.sırada yer aldı ve elemelere çeyrek finalden başlıyor. Bu sezon hem açılış hem de kapanışta Juventus’u bu sahada mağlup etttiler. Konuk Juventus play-offlara son anda katıldı. Uzun süredir dış sahada kazanamıyorlar. Aksine Diriangen’in de iç saha performansı ikna edici seviyede. Ev sahibi takımın kazanacağını düşünüyorum.

CD Walter Ferretti – ART Municipal Jalapa / 1 – 1.30


Açılış ligini sonuncu bitiren Municipal, kapanışta 5.sırayı alıp çeyrek final oynamaya hak kazandı. Bu tarz bir başarıya alışık değiller. Ferretti ise aksine play offun tecrübeli takımlarından. Açılış ligini lider bitiren takım mutlu sona ulaşamamıştı. Geçtiğimiz senelerde de sıkça buralarda yer almayı başarmış bir takım. 2015 ve 2017’de yaşadıkları şampiyonluklar yaşadılar. Bu maçıda ev sahibi kazanacaktır.

Yapacağınız kuponlar için 22 Nisan 2020 Nikaragua Play Off Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

24 Nisan 2020 Basketbol'da banko maçlar

24 Nisan 2020 Basketbol’da banko […]
günün banko basketbol maçları