25 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

isimsiz

25 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik.

Guangzhou Long Lions – Nanjing Monkey King Toplam Sayı 200,5:Üst -1.35
Maç tarafsız sahada oynanıyor. İki takım da genel olarak vasat takımlar. Tarafsız sahada oynanacak maçta kimin kazanacağını kestirmek güç, taraf bahsi zor. İki takımında savunması düşük, bu sebeple Üst bahsine yöneleceğim.

Fujian Sturgeons – Shandong Heroes Maç Sonucu:2 – 3.30
Maç tarafsız sahada oynanıyor. Shandong yeni turda evinde oynadığı 2 maçın 1’ini kazandı ancak 2 maçta da düşük skorda kaldı. Fuijan da yeni turdan 2 maçın 1’ini kazandı ve yüksek skorlu maçlar oynadı. Skor potansiyeli farklı iki takımın kapışması olacak ancak savunması daha iyi olan Shandong tarafında duruyorum. İki takım arasndaki rekabette de son 6 maçı Shandong kazandı.

Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles Toplam Sayı 201,5:Üst – 1.40
Maç Qingdao salonunda oynanacak, ev sahibi Qingdao… Normal sezonda ligin en iyi 2.takımı olan Xinjiang son maçta sadece 67 sayı üreterek hayli şaşırttı. Ligin en skorer takımlarından biir olan Xinjiang bu kez kendi gibi tempoyu seven ve yüksek skorlu maçlar oynayan Qingdao ile kapışıyor. İki takım arasındaki son 9 maçın 8’i Üst bitti. Yüksek skorlu maç bekliyorum.

Shenzhen Aviators – Jilin Northeast Tigers Deplasman TS 106,5:Üst – 1.50
Maç tarafsız sahada oynanıyor. Jilin çok formda. Normal sezonda son dönemde peş peşe kazanıyorlardı, yeni tura da 2’de 2 galibiyetle başladılar. Rakip Shenzhen istikrarsız takım. Yeni turda 3 maçın 1’ini kazanabildiler, son maç zayıf rakibi yendiler. Jilin haklı favori, kazanmalarını bekliyorum, ancak maç kazanır oranı çok düşük. İki takım arasındaki rekabettekii maçlar ağırlıkla 200 sayı baremini geçti, rekabette maçlar tempolu geçtiğinden bu maçta da beklentim bu yönde, tempo Jilin’in işine yarar, Jilin Takım Üst bahsini öneriyorum.

Yapacağınız kuponlar için 25 Haziran 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

25 Haziran 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

25 Haziran 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları