25 Mart 2020 Tacikistan Basketbol Ligi Banko Maçlar

Ali Destero

Berkut – BC 33

İki takım arasında güç farkı var. BC33 ligin orta seviye takımı. Berkut ise ligin en zayıf 2 ekibinden biri. Berkut’un dişli rakiplere karşı gücü yetmiyor ve skor üretkenliğinde sıkıntı çekiyorlar; bu maçta da düşük skorda kalmaları muhtemel. 137.5 Alt öneriyorum.

Toplam Sayı Altı/Üstü 137,5:Alt

Diesel Power – DIS

Diesel Power ligin en iyi 2.takıımı. DIS ekibi ligin en zayıf takımı. İki takım arasında oynanan son maç 2 Şubat’ta oynandı, 72-48 Diesel Power kazandı. Diesel Power ekibinin yine rahat kazanması muhtemel maç, rakibi de düşük skorda tutmalarını bekliyorum; 146.5 Alt öneriyorum.

Toplam Sayı Altı/Üstü 146,5:Alt

Zuhro – Legends

Legends rakibine göre daha istikrarlı sonuçlar aldığından açık favori gösteriliyor ama Zuhro ekibi de ters takım, sağı solu belli olmuyor, Şubat ayında oynadıkları maçta Zuhro rakibini 85-58 yenip sürprizi gerçekleştirmiş. Zuhro, Çekirge misali bir kez daha sıçrayıp, Legends’e sürpriz yapabilir mi öngörmek zor ama en kötü ihtimalle maçtan kopmalarını beklemiyorum, 18.5 handikapla Zuhro tarafındayım.

Handikap 18,5:1

Yapacağınız kuponlar için 25 Mart 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

26 Mart 2020 Nikaragua Premier Ligi Banko Maçlar

Merhabalar, bugün sizlere Nikaragua Premier […]