26 Mayıs 2020 Çek Cumhuriyeti – FNL Banko Maçlar

isimsiz

26 Mayıs 2020 Çek Cumhuriyeti – FNL Banko Maçları sizler için derledik.

Baník Sokolv – Vysehrad / 02 – 1.30


Ligde son sıradaki Sokolv 11.sıradaki rakibini konuk ediyor. 17 maçın geride kaldığı sezonda sadece 1 galibiyeti bulunan Banik Sokolv ligin dibine demir atmış durumda. Vysehrad çok iyi gitmese de rakibine kıyasla çok daha iyi oldukları bir gerçek. Sürpriz oynayacaklar direk oynayabilir benim ilk tercihim 02 çifteşans.

FK Pardubice – 1.SK Prostej / 1 – 1.40


Lider Pardubice 12.sıradaki Prostej’i konuk ediyor. Pardubice liderliğini devam ettirebilmek için kazanmak istiyor. Bu maçta deplasmanlarda iyi olmayan SK Prostej’e şans tanıyacaklarını düşünmüyorum.

FK Varnsdorf – Hradec Kralove / 2,5 Üst – 1.60


13.sıradaki Varnsdorf 4.sıradaki Kralove’yi ağırlayacak. Bir üst lige çıkmak için mücadele veren Kralove için zor bir maç olacak, Varnsdorf alt sıralarda olsada kendi sahasındaki maçlarda kolay kolay teslim olmuyor. Yine de kazanmak için çıkacaktır Kralove bu nedenle gollü bir mücadele bekliyorum, 2.5 gol üstü tercihim.

SK Lisen – S&B Vlasim / 1 – 1.60


Ligde 8.sıradaki Lisen 14.sıradaki Vlasim’i misafir edecek. Düşme hattının 4 puan önündeki konuk takım için her puan önemli ancak deplasmanda hiç bir varlık gösteremiyorlar. Dış sahada oynadığı 8 maçın 6’sında mağlup oldu Vlasim. Lisen de inişli çıkışlı grafik çizen bir takım olsa da bu maçta kazanmaktan başka çareleri yok.

Vitkovice – Vik. Zizkov / 2 – 1.45


15.sıradaki Vitkovice 6.sıradaki Zizkov’u konuk ediyor. Düşme hattında yer alan ev sahibi ligde tutunmak istese bu performansla ligde kalamayacaklarını biliyorlar, 8 maçtır kazanamıyorlar. Bir üst lig için ilk 3 hedefindeki Zizkov hedefinden şu an 5 puan uzakta. Lige verilen ara öncesi 3 maçlık galibiyet serisi yakalayan konuk ekibin deplasman da da olsa zayıf rakibi karşısında galip geleceklerini düşünüyorum.

Yapacağınız kuponlar için 26 Mayıs 2020 Çek Cumhuriyeti – FNL Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

26 Mayıs 2020 Burundi Kupası Banko Maçlar

26 Mayıs 2020 Burundi Kupası […]