28 Eylül 2020 Avrupa’da Banko Maçlar – Anıl Karaer

isimsiz

28 Eylül 2020 Avrupa’da Banko Maçlar – Anıl Karaer sizler için derledik.

Nordsjælland – Lyngby BK Maç Sonucu: 1 – 1.50
Lyngby’de ciddi bir hücum organizasyonu sıkıntısı var. 2 maçta gol atamadılar ve 1 puanları var ancak Rezan Çorlu’nun da takımdan ayrılmasıyla gol yükünü çekme noktasında sorumluluk alacak ciddi bir isim eksiklikleri var. Midtjylland karşısında ellerine geçen fırsatları da cömertçe harcayıp eli boş döndüler. Bu performansın uzun vadedeki karşılığı hiç hayra alamet değil bana göre. Nordsjaelland için ilk 2 maçta başı yakan şey savunmadaki bireysel hatalar oldu. Kudus, Damsgaard, Mumin, ve Larsen gibi isimlerin ayrılığı sonrası yine öz kaynaklara yatırım yapan ya da gençleri transfer etmeyi yeğleyen anlayışlarının zaman zaman böyle sorunlara yol açması normal. Takımdaki gençlik ateşi gol yollarında yine yüksek arzu görmemizi sağlıyor. Lyngby’e kıyasla en büyük artıları bu enerji. Açıkçası iç sahada en az 2 gol bulmalarını bekliyorum bu sayede ki Lyngby’nin 2 maçta sadece 1 gol yemesinin de büyük şans olduğunun altını kalınca bir çizgiyle çizmek isterim.

Kalmar – Varbergs Karşılıklı Gol: Var – 1.50
Eksik Helsingborg karşısında erken bir golle öne geçen Varbergs, sonrasında ne olduysa maçın kontrolünü kaybetti ve devreyi 2-1 geride kapattıktan sonra oyunda hiçbir istediğini düzgün yapamadı. Bu durum organizasyonlarını da etkiledi ve sahada kafası kesilmiş tavuk gibi gözüken bir Varbergs gördük. Bu durum bu maça sirayet eder mi bilinmez ancak ben Book – Barny – Seljmani – Norlin hücum hattından daha fazlasını görmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Alt sıralara yakınlaşmamak adına da burada kaybetmemek önemli zira. Kalmar geçen hafta hem iyi oyun oynayıp hem de kazandı ve altın değerinde bir 3 puanı hanesine yazdırdı. Özellikle Piotr Johansson ile Sebastian Ring’in kenar bek olarak düzenli oynamaya başlamasıyla akıllarındaki ana planı uygulamayı biraz daha becerir hale geldiler ki açıkçası bu beklerin varlığı ön taraftaki ideal 3’lü kadar önemli. Fröling – Sachpekidis – Isak Jansson dizilimi Fröling’in sakatlığı sebebiyle bir süredir uygulanamıyor olsa da Magnusson’un verdiği skor katkılarıyla ben buradayım mesajını verdiğini görmek sevindirici. Duran toplardaki üstünlüklerini her daim dile getiriyorum zaten. Bu sebeplerin bende uyandırdığı bahis kesinlikle karşılıklı gol. İki ekip de skor üretir.

Yapacağınız kuponlar için 28 Eylül 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

RIDVAN DİLMEN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

CAN TONGO GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

BAY TAHMİN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

AVRUPA’DA EN ÇOK BAHİS OYNANAN MAÇLAR

ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Sonraki

29 Eylül 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

29 Eylül 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları