29 Ağustos 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

isimsiz

29 Ağustos 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik.

Milwaukee – Orlando Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 222.5: Üst – 1.45
Serinin ilk maçını Orlando kazandıktan sonra oynanan karşılaşmalarda büyük üstünlük kuran Milwaukee Bucks, seriyi 3-1’e getirmiş durumda. Serinin son maçları oldukça rahat bir havada geçiyor. Milwaukee Bucks, üstünlüğünü net bir şekilde ortaya koymuş durumda.

Mo Bamba, Jonathan Isaac ve Michael Carter-Williams’ın olmadığı Orlando’da seride şu ana kadar forma giyemeyen Aaron Gordon’ın durumu da belirsiz.

Milwaukee Bucks’ın bugün seriyi bitirmesi bekleniyor. Maçlar kısmen rahat bir havada geçtiğinden toplam sayı anlamında yüksek skorlara çıkılabileceğini düşünüyorum.

Los Angeles C – Dallas Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 229.5: Üst – 1.40
NBA Play-Off’larının en özel serisinde 2-2 eşitlik bulunuyor. Serinin dördüncü maçına rekorlarla damga vuran Luka Doncic, son saniye üçlüğü ile de seriyi eşitlemeyi başardı.

Dallas’ın her takıma sorun çıkarabilecek profili Clippers karşısında da etkin olmalarını sağlıyor. Ekstra eforla oynadıklarını belirtmek gerek.

Dallas’ta Trey Burke ve Luka Doncic’in sakatlıklarına rağmen oynamaları beklenirken Porzingis’in durumu maç saati belli olacak. Clippers’ta Beverley’nin ise oynama durumu zor olarak aktarılıyor.

Serinin genelinde olduğu gibi yine yüksek skorlu bir maç beklentisi hakim. Üst seçeneğini kullanılabilir buluyorum.

Yapacağınız kuponlar için 29 Ağustos 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

RIDVAN DİLMEN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

CAN TONGO GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

BAY TAHMİN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

Sonraki

29 Ağustos 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

29 Ağustos 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları