3 Mayıs 2020 Tayvan Premier Lig Banko Maçlar

Ali Destero

3 Mayıs 2020 Tayvan Premier Lig Banko Maçları sizler için derledik.

Hang Yuen FC – Ming Chuan University / GolVar – 1.45


Hang Yuen rakiplerine karşı oynadıkları 3 maçta 2’sini kazdı. Özellikle ofansif bir futbol ortaya koyuyorlar. MingChuan ise bu sene lige istediği gibi başlayamadı. Özellikle ilk 3 haftada daha maç kazanamadılar. Bu karşılaşmada iki ekipte kazanmak adına karşılıklı goller bulmalarını bekliyorum.

FC Taicheng Lions – Taiwan Power Company / Handikap 1 / 2 – 1.20


Lige her sezon olduğu gibi bu senede muhteşem bir giriş yapan Taipower oynadığı 3 maçıda kazanarak 9 puan topladı. Özellikle ofansif yönü yüksek bir takıma sahip olan konuk ekip güçsüz Taicheng Lions karşısında Taipower ekibi mücadeleyi farklı bir skorla kazanıp maçta handikap yapmasını bekliyorum.

Tainan City FC – Taichung Futuro FC / 3,5Üst – 1.67


Ligde ilk 3 haftada 2 maçını kazanan Tainan sadece evinde güçlü rakibi Taipower karşısında 1-0 maçı kaybetti. Futuro ise ligin ilk haftasında aldığı galibiyetin ardından son 2 haftada savunmada yaptığı basit hatalar yüzünden yediği gollerle beraberliklerle ayrılıyor. Bu karşılaşmada iki ekipte bulacakları karşılıklı gollerle mücadeleyi 3.5 Gole taşırlar.

Taipei Tatung – National Taiwan Universit / 3,5Üst – 1.50


Tatung kadro yapısı itibariyle kaliteli ve tecrübeli bir takım. Özellikle ligde son 3 yılın şampiyonu olarak tamamlayan ev sahibi ekip bu sene takıma yaptığı yeni transferlerle daha uyum sürecini aşamadılar. NT University ise her sezon olduğu gibi alt yapıdan yetişme oyuncularla ligde mücadele ediyor. Lige istedikleri gibi bir giriş yapamayan konuk ekip rakiplerine karşı oynadığı 3 maçta da 3 puanla tanışamadı. Fakat skor üretmelerini bekliyorum. Bu karşılaşmada maçın mutlak favorisi olan Tatung mücadeleyi kazanır. Galibiyet oranı pek cazip olmadığından dolayı tercihim 3.5 Gol Üstü.

Yapacağınız kuponlar için 3 Mayıs 2020 Tayvan Premier Lig Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

3 Mayıs 2020 Belarus Premier Lig Banko Maçlar

3 Mayıs 2020 Belarus Premier […]