4 Nisan 2020 Tacikistan Süper Ligi iddaa tahminleri

emre

4 Nisan 2020 Tacikistan Süper Ligi iddaa tahminlerini sizler için derledik

FC Khatlon – Istaravshan / 0 – 2.80

Corona virüsün dünyayı etkisini altına almasından futbol dünyasıda nasibini aldı. Dünyada bahis açılan liglerden biri daha sezonu açıyor. Tacikistan Süper Ligi’nin açılış maçında FC Khatlon evinde Istaravshan’ı konuk ediyor. Geçen sezonu ev sahibi takım 6.  konuk ekip 7.sırada bitirdi. İlk haftalarda takımların dengelerini tartacağı düşünüyorum. Geçen seneki performanslarını da göz önünde bulundurarak bu maçın 0 biteceği kanısındayım.

FC Kuktosh – Regar-Tadaz  / Golvar – 1.52

Konuk ekip Regar geçen sezon Tacikistan Ligi’nde 2.olan takım. Kuktosh ise ligi 4. bitirmişti. Bu karşılaşmada da taraf bahsinden uzak durmankta fayda olduğu düşüncesindeyim. Geçen yılki performanslarından yola çıkarak KG VAR oynamak en mantıklı seçenek olacaktır.

Lokomotiv-Pamir – Faizkand / 0 – 3.00

İki denk güçteki takım karşı karşıya geliyor. Bu iki vasat takımın göze hoş gelen bir futbol izletemeyeceklerine eminim. Karşılaşamanın kısır bir mücadele olacağını düşündüğümden dolayı. 2.5 alt yerine yüksek orandan 0 öneriyorum.

Yapacağınız kuponlar için 4 Nisan 2020 Tacikistan Süper Ligi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

4 Nisan 2020 Masa Tenisi Günün Bankosu

4 Nisan 2020 Masa Tenisinde […]