6 Mart 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

Ali Destero

6 Mart 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik

Khimki Moskova – Fenerbahçe / Ev Sahibi 81,5:Üst

Fenerbahçe, Kızılyıldız maçını kazandı fakat oyun olarak gelecek adına ışık vermedi. Kolay top kayıpları ve oyundan düşmeler mağlubiyete neden olabilirdi fakat koçun hamleleri ile maçın sonunda zor da olsa Fenerbahçe kazanmayı başardı.

Khimki ise ne yapacağı belli olmayan bir ekip. Evinde sayı potansiyaline sahip bir ekip. Savunmaları yine vasatın çok altında ve tempoyu yüksek tutmaya çalışacaklardır. Khimki’nin 82 ve üzerindesayı bulmasını bekliyorum.

Anadolu Efes – Olympiacos / Handikap -8,5 – 1

11 maçlık kazanma serisi sona eren Efes, Tel Aviv deplasmanında da kötü oynamadı ve maçı kazanmaya oldukça yaklaştı. Maçın sonunda dikkatli olsalar yenilmezlik serisi devam edebilirdi fakat bu noktada alınan bir mağlubiyet, play-off öncesindeki stresi azaltacaktır.

Olympiacos ise koç değişikliğinden sonra kesinlikle olumlu yönde ilerleme katetti. Ezeli rakipleri Panathinaikos’u da hafta başında zorlu 40 dakikanın ardından yendiler ve ekstra performans ortaya koydular. Bu nedenle Efes’i favori olarak görüyorum.

Kızıl Yıldız – Maccabi Tel Aviv / Handikap 8,5 – 1

Kızılyıldız, Ataşehir deplasmanında oldukça iyi bir performans ortaya koydu. Disiplinli parkede sağlam bir oyun anlayışı ile oyundan 40 dakika boyunca kopmadan dinç oynamayı başardılar fakat hücum anlamında ciddi bir sorunun içerisinde olmaları sebebiyle maç kazanmakta zorlanıyorlar son dönemde.

Maccabi Tel Aviv ise Efes’i mağlup ederek, rakibinin 11 maçlık galibiyet serisini bitirdi. Oldukça da iyi bir oyun ortaya koydular fakat deplasmanlarda zorlanacaklarını düşünüyorum. Kızılyıldız kazanamasa bile 8.5 handikaptı aşamayabilirler.

Yapacağınız kuponlar için 6 Mart 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz. 

İyi şanslar!Sonraki

6 Mart 2020 Türkiye'de Banko Maçlar

6 Mart 2020 Türkiye’de Banko […]
futbol günün bankosu