6 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar (Akşam Seansı)

emre

6 Nisan 2020 Masa Tenisi Akşam seansındaki banko maçları sizler için derledik

Yanshaev, Alexey – Bazilevsky, Vitaly / 2 – 1.60


Yanshaev, bu haftayı oldukça yoğun geçirmiş ve yağtığı 19 maçtan 10’unda galip gelmeyi başardı. Aralarında yaptıkları maçtan da 12 maçın 7’sinde kazandı. Bazilevky de hafta sonu yoğun mesaideydi. 19 maçtan 12 kez kazanan taraf oldu. Zor da olsa Bazilevsky favori.


Ilyukhin, Evgeniy – Skrebnev, Aleksandr / 1 – 1.20


Hafta sonunda 15 maç oynayan Ilyukhin, bunların 8’ini kazanırken bu maçların 4’ünde Skrebnev’e karşı kazandı. Pazar gününe iyi başlayan Skrebnev, sonrasında 5’te 0 yaptı. Rakibine üstünlüğü olan Ilyukhin’in galibiyeti denenebilir.


Skrebnev, Aleksandr – Bychkov, Stanislav / 2 – 1.67


Pazar gününe güzel seri ile başlayan Skrebnev, sonrasında arka arkaya 5 mağlubiyet aldı. Ligin kötü yüzdeli oyuncularından biri olan Bychkov, dünü beklenilen performansının üstünde geçirdi ve 8’te 5 yaptı. Kendini birazda olsa toparlayan Bychkov düşünülebilir.


Bazilevsky, Vitaly – Arutiunyan, Artem / 1 – 1.85


Bazilevky de hafta sonu yoğun bir maç trafiği yaşadı. 19 maçtan 12’ sini kazandı. Aranın ardından Liga Pro’ya dönen Arutiunyan, 12 maçta 4’ünü kazanabildi. İkilinin 4 kapışmasında eşitlik var. Daha formda olan Bazilevsky’nin kazanmasını beklediğim bir maç zor da olsa bir adım önde.


Nemashkalo, Vladimir – Skrebnev, Aleksandr / 2 – 1.20


Hafta sonu Nemashkalo için hiç de iyi geçmedi. 11 maçın 3’ünde galip gelebildi. Pazar gününe iyi başlayan Skrebnev, sonrasında arka arkaya 5 yenilgi aldı. Bu zamana kadar sadece aralarında iki maç yapan ve iki maçı da kazanan Skrebnev denenebilir.


Rutko, Dmitry – Bazilevsky, Vitaly / 2 – 1.45


Dünü pas geçen Rutko, son olarak Cumartesi günü 7 maçta 3 galibiyet elde etti. Bazilevky de hafta sonu yoğun mesaideydi. 19 maçta 12 kez kazanan taraf oldu. Aralarında yaptıkları 9 maçta Bazilevsky 6-3 önde. Daha iyi gözüken Bazilevsky denenir.


Ermilov, Aleksey – Sadkov, Andrey / 2 – 2.45


Son 9 maçta 5 kez kazanan Ermilov, %50 galibiyet yüzdesine sahip isimlerden. Sadkov’a nazarımızın değdiği kesin. Durum o ki çıktığı son 9 maçta sadece 2 galip gelebildi; ancak bu maçlardan birinde Ermilov’a karşıydı ve 3.30 orandan sizlere önerip kazanmanızı sağlamıştık. Şimdi de yine yüksek oran Sadkov tarafında. Ben yine galibiyetini deneyeceğim.


Gribkov, Alexander – Volkov, Aleksandr Dmitrie / 1 – 1.55


Hafta sonunda 9 maç yapan Gribkov 4’ünde galip geldi. Bu oynadığı 9 maçın 6’sı 5 sete uzadı. Volkov ise hafta sonunda 13 maçta 7 kez galip gelen taraf oldu. İki oyuncunun 12 maçında eşitlik var. Tahmini zor maç. Rakibine göre bir kademe daha iyi olduğuna inandığım Gribkov 5 sette kazanabilir.

Yapacağınız kuponlar için 6 Nisan 2020 Masa Tenisi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

7 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar

7 Nisan 2020 Masa Tenisi […]