8 Mayıs 2020 Belarus reserve Ligi Banko Maçlar

Ali Destero

8 Mayıs 2020 Belarus reserve Ligi Banko Maçları sizler için derledik.

Neman Grodno – FC Ruh Brest / 2,5Üst – 1.35


İki takımıda bu ligin iyi takımlarından bu sene zirveye oynayacaklar gibi görüntü çiziyorlar. Ev sahibi ekibin kendi sahasında oynadığı 3 maçı da kazanmış olması sebebiyle maçın favorisi olarak gözükmesi gayet normal. Fakat konuk ekibin yabana atılacak bir takım olmadığını unutmamak gerekiyor. İki takımın ortak özellikleri hücum futbolu oynamaları. Bu anlamda bu maçın gollü geçeceğini düşünüyorum. Öncelikli tercihim 2,5 gol üstü bahsi olacak.

Slavia Mozyr – Torpedo Zhodino / 2,5Üst – 1.50


Ev sahibi ekibin son maçlarda aldığı kötü sonuçlar sürpriz değil. Bu ligin vasat takımlarının başından geldiklerini düşünüyorum. Konuk ekip ise rakibine oranla biraz daha iyi bir ekip olmasına rağmen açılan düşük oran nedeni ile risk alınacak kadar iyi olduklarını düşünmüyorum. Konuk ekibin savunmada sorunlar yaşıyor. Bu durum maçın gollü olması için başlıca sebeplerden. Bu maçta da ilk tercihim 2,5 üst olacak.

Yapacağınız kuponlar için 8 Mayıs 2020 Belarus Reserve Lig Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

8 Mayıs 2020 Anıl Karaer Günün kuponu

8 Mayıs 2020 Anıl Karaer […]