8 mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar

Ali Destero

8 mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Maçları sizler için derledik.

Grebenyuk – Kolesnikov / 2 – 1.38


Grebenyuk lige yeni katıldı. Yavaş yavaş lige ısındı ve oynadığı maçlardaki galibiyet yüzdesini artırarak başarılı sonuçlar almaya başladı. Ancak yine de rakiplerine göre yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Kolesnikov ise genç bir oyuncu olmasına rağmen iyi bir performans sergiliyor. Oynadığı son 10 maçta sadece 8 galibiyet aldı. Hücumda genellikle forehand vuruşları ile etkili oluyor. Rakibine göre daha iyi performans olarak daha iyi. Aralarında oynanan 10 maçta 7 defa galip gelen Kolesnikov olmuştu. Bugün de rakibini mağlup eder.

Gribkov – Safonov / 1 – 1.50


Dün çıktığı 8 maçta sadece 2 kez kazabilen Gribkov son günlerdeki istikrarsız görüntüsünü çizmeye devam ediyor. Hücumu seven ve forehand vuruşlarıyla etkili maçlar çıkaran biri. Aynı zamanda hareketli bir oyun tarzı var. Safonov da rakibi gibi istikrarsız ve mağlubiyet yüzdesi daha çok çıktığı son 15 maçta 4 defa kazanabildi. Aralarında oynanan maçlarda Gribkov az farkla önde görünüyor. Oyun tarzının da daha iyi olduğunu düşündüğüm Gribkov bu maçta rakibine üstünlük sağlayarak bu maçı kazanacaktır.

Yapacağınız kuponlar için 8 Mayıs 2020 Masa Tenisi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

8 Mayıs 2020 Can Yıldırım Masa Tenisi Kuponu

8 Mayıs 2020 Can Yıldırım […]