9 Mayıs 2020 Türkmenistan Yokary Ligi Banko Maçlar

Ali Destero

9 Mayıs 2020 Türkmenistan Yokary Ligi Banko Maçları sizler için derledik.

Nebitci Balkanabat – Altyn Asyr FC / 2 – 1.12


Ligin en güçlü ekiplerinden olan Altyn Asyr bu sezona iyi bir başlangıç yaptı. 6 hafta da topladığı puanlar ile Ahal’ın ardından ikinci olarak yoluna ilerliyor. Nebitçi ise etkisiz kadrosuyla kötü bir sezon yaşıyor. Ligin başından beri kazanamayan ev sahibi 3 maçını da savunmada yaptığı basit hatalar yüzünden kaybetti. Takım olarak hızlı düşüşlerine devam ediyorlar. Bu karşılaşmada liderlik mücadelesi veren Altyn Asyr güçlü kadrosuyla kazanmaya yakın olan taraf.

FC Energetik – Shagadam / 2 – 1.90


Bu sezona kötü bir giriş yapan Energetik rakiplerine karşı oynadığı 5 haftada maç kazanamayıp ligde son sıraya demir atmış durumda. Kadro yapıları itibariyle tecrübesiz bir takım görüntüsü çiziyorlar. Şagadam ise lige kötü giriş yapıp ilk 4 haftada maç kazanmadı. Fakat son 2 karşılaşmada üstün futboluyla 1-0’lık sonuçlarla ayrılıp vasat takım görüntüsünden çıkmaya başladı. Şagadam deplasmanda mücadeleyi kazanmasını bilecektir.

Yapacağınız kuponlar için 9 Mayıs 2020 Türkmenistan Yokary Ligi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

9 Mayıs 2020 Belarus Reserve Lig Banko Maçlar

9 Mayıs 2020 Belarus Reserve […]