Beşiktaş’ta Büyük Transfer!

akatsura

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, Gökdeniz Bayraktar‘ın transferinde Beşiktaş ile anlaştıklarını duyurdu. Böylelikle yaz dönemi transferleri için arayış halinde olan Beşiktaş, yeni sezon öncesi ilk transferini de yapmış oldu.

Ajansspor’dan Salim Manav’a konuşan Hüseyin Üzülmez, Süper Lig’den 3 kulübün, Denizlispor, Antalyaspor ve Beşiktaş, Gökdeniz Bayraktar için resmi transfer teklifi yaptığını belirtti.

Transfer Bedeli

Hüseyin Üzülmez, Kocaelispor’daki kariyeri boyunca 20 maçta 10 gol atarak 3 de asist yapan, 2001 doğumlu Gökdeniz Bayraktar için yapılacak ücretlendirme detaylarını da şu şekilde belirtti: Biz, Gökdeniz ile olan sözleşmemizde, “Kocaelispor’un rızası olmadan başka bir kulübe gidemez” maddesini eklemiştik. Gökdeniz, Kocaelispor’da yetişti ve kulübe bir yetiştirme bedeli kazandıracak. Bu miktar TFF’nin belirlediği yetiştirme bedelinden fazla. Bu miktarı şu anda açıklayamam. Gökdeniz sezon sonuna kadar bizimle devam edecek ve gelecek sezon gittiği takımda kiralık olarak gönderilme durumu olursa öncelik Kocaelispor’un olacak ve kiralama ücreti ödenmeyecek. Gökdeniz Bayraktar’ın ikinci satışından da pay hakkımız olacak, bu miktar da %10’un altında olmayacak.

Sonraki

Bir Futbolcu Daha Survivor’da!

Ahmet Dursun, Yattara, Pascal Nouma, […]
Sercan Yıldırım Survivor’da